Об’ємні букви – один з найефективніших і універсальних видів зовнішньої реклами. Якісно виготовлені, різноманітні за кольором і формою, вони незмінно привертають увагу. Широкий спектр матеріалів, типів підсвічування і технологій виготовлення дозволяють виготовити практично будь-яку рекламну конструкцію із застосуванням об'ємних букв, а в поєднанні з іншими видами зовнішньої реклами – втілити в життя творчу фантазію дизайнера, створити неповторний  індивідуальний стиль.

Несвітлові плоскі або об'ємні букви Виготовляються з пластика ПВХ або акрилового скла: можуть бути плоскими і мати товщину від 1 до 10мм або об'ємними і мати глибину до 100мм (в залежності від висоти букв). Найчастіше такі літери встановлюються за допомогою дистанційних тримачів.

Світлові об'ємні букви з внутрішньою підсвіткою Найбільш поширений вид. За своєю суттю вони  являють собою світловий короб складної форми. Лицьова частина таких букв виготовляється з акрилового скла з нанесенням вінілової плівки з ефектом розсіювання світла. Задня частина букв зазвичай виготовляється з пластику ПВХ. Для внутрішнього підсвічування об'ємних букв застосовуються: люмінісцентні енергозберігаючі лампи, неонові трубки та світлодіодні модулі, що робить можливим організацію різних світлодинамічних ефектів.